Facebook

Salezjański Ośrodek Szkolno - Wychowawczy

Aktualności z życia Salezjańskiego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Tarnowskich Górach

  Dni Brytyjskie 2021

Konkurs plastyczny - regulamin

Konkurs piosenki anglojęzycznej - regulamin

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - pobierz

  Świąteczne życzenia


  Konkurs szopka lub ozdoba 2020


  Narodowe Święto Niepodległości

Zapraszamy na przedstawienie z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowane przez uczniów klas 3LO. Cześć i chwała bohaterom!

  Trening z łucznictwa sportowego

Uczniowie klasy VII A w ostatni wrześniowy piątek uczestniczyli pod okiem doświadczonych instruktorów z GCR-u w treningu z łucznictwa sportowego. Było super!  Nabór do Salezjańskiej Szkoły Podstawowej

Salezjańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowskich Górach ogłasza nabór uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2021-22.

Regulamin naboru określa zasady i wymogi postępowania rekrutacyjnego.

Poniżej podajemy dokumenty niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.

- regulamin naboru

- statutowe zasady…

- regulamin świetlicy

- podanie

- karta świetlicy

- załącznik nr 1

- załącznik nr 2

- załącznik nr 3

- załącznik nr 4

- załącznik nr 5

- załącznik nr 6

- załącznik nr 7

- oświadczenie o przetwarzaniu danych

- zgodna na wizerunek

  Szopka bożonarodzeniowa

  Konkurs - KARTKA BOŻONARODZENIOWA 2020


Regulamin: czytaj

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Salezjańska Szkoła Podstawowa w Tarnowskich Górach otrzymała tytuł najaktywniejszej szkoły programu OTWARTA FIRMA organizowanego w ramach ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2019 w kategorii klas 1-6 SP.

W programie brało udział ponad 480 szkół z całej Polski.

Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia i zamierzamy nadal tak aktywnie angażować się w przedsiębiorczą edukację najmłodszych uczniów naszej szkoły.


  Ranking

Informacja dla wszystkich osób związanych z naszym liceum salezjańskim w SOSW w Tarnowskich Górach . W ogólnopolskim rankingu liceów prowadzonym przez " Perspektywy" nasze liceum usytuowało się na drugim miejscu liceów tarnogórskich.To już trzy lata z rzędu kiedy nasze liceum jest DRUGIM liceum w mieście.Wszystkim tegorocznym absolwentom, uczniom, nauczycielom i rodzicom gratuluje i życzę entuzjazmu i silnej motywacji by zdobywać jak najlepsze wyniki w nauce i dobrym przygotowaniu na czekające nas nowe wyzwania w obecnym roku szkolnym 2020/21.


  Konkurs - Bezpieczny InternetRegulamin konkursu: czytaj......

  Konkurs adwentowy 2020

Regulamin: czytaj

  Zajęcia Akrobatyki

       Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne, rozpoczęliśmy już treningi ale trwają jeszcze nabory do grup, zwłaszcza na godzinę 16:00, która daje dzieciom możliwość pozostania w szkole po lekcjach. Zachęcamy do zapisów poprzez profil Studia Tańca MK! Zajęcia Akrobatyki to treningi sportowe, które mają wszechstronny wpływ na rozwój osobowości dziecka, uczą wytrwałości, szacunku, samodyscypliny. Mają nieoceniony wpływ na rozwój motoryczny i sprawności ruchową, kształtują sylwetkę i prawidłową postawę, niwelują deficyty ruchowe, uelastyczniają i wzmacniają cały aparat ruchu. Dzieci na zajęciach wykonują ćwiczenia siłowe, wzmacniające i rozciągające, w przyjaznej atmosferze uczą się gwiazd, mostków, szpagatów, salt, fiflaków i wszystkich innych podniebnych fikołków. Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej w SOSW - Salezjanie z wykorzystaniem przyrządów: min materace, odskocznia akrobatyczna, drabinki, ścieżka air track.