Facebook
more_vert

Informacja o Mszach Św.

perm_identity Kazimierz Szeliga    today 2020-09-02    local_offer Tags:
No tags

Od 3 września 2020 rozpoczynamy odprawianie Mszy św. w kaplicy SOSW. Eucharystie będą sprawowane w następującym porządku:

· w dni zajęć dydaktycznych prowadzonych w trybie stacjonarnym – o godz. 7:00 (wejście wyłącznie przez korytarz ośrodka),

· w niedziele wypadające poza czasem przerw w zajęciach dydaktycznych (ferie, przerwy świąteczne itp.) – o godz. 11:00 (wejście wyłącznie z zewnątrz, od strony drogi pożarowej przez drzwi w łączniku obok kaplicy – będzie ono otwierane o 10:40).

Uwaga: nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 20:00!

Serdecznie zapraszam tych, którzy chcieliby uczestniczyć we Mszy św. do wspólnej modlitwy.

W najbliższą niedzielę, 6 września 2020 w Eucharystii będziemy dziękować Panu Bogu za opiekę nad całym dziełem prowadzonym przez salezjanów w Tarnowskich Górach i prosić o błogosławieństwo, zwłaszcza dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i wychowawców, którzy 1 września rozpoczęli nowy rok szkolny. Będziemy również polecać Panu Bogu księdza Adama, prosząc o zdrowie dla niego oraz bezpieczny i szybki powrót do wspólnoty.

Ze względu na stan zagrożenia epidemiologicznego w kaplicy obowiązują aktualne zasady bezpieczeństwa właściwe dla uczestników nabożeństw, a wewnątrz ośrodka – aktualne zasady właściwe dla miejsc publicznych oraz szczegółowe zasady obowiązujące w szkołach prowadzonych w SOSW.

Ks. Leszek Król