Facebook
more_vert

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

perm_identity Artur Morys - Magiera    today 2020-08-31    local_offer Tags:
No tags


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21


klasa

wychowawca

godzina

wejście

Miejsce spotkania

1 A SP

A. Kandzia

7.30

nowe od str. świetlicy klas I -3

E 103

1 B SP

J. Krasówka

7.30

nowe od str. świetlicy klas I -3

E 104


- możliwość obecności z uczniem tylko 1 rodzica; nie przynosimy „ rogów obfitości”

- po spotkaniu z wychowawcą w tym dniu dzieci udają się do domu – nie ma zajęć w świetlicy.



klasa

wychowawca

godzina

wejście

Miejsce spotkania

2 A SP

M. Całusińska

8.45

nowe od str. świetlicy klas I -3

E 101

2 B SP

J. Wyderka

8.45

nowe od str. świetlicy klas I -3

E 102

3 A SP

M. Węgrzyn

8.45

nowe od str. świetlicy klas I -3

E 201

3 B SP

E. Pozimska

8.45

nowe od str. świetlicy klas I -3

E 202


- klasach 2 i 3 nie przewidujemy obecności rodziców.

- po spotkaniu z wychowawcą w tym dniu dzieci udają się do domu – nie ma zajęć w świetlicy.



klasa

wychowawca

godzina

wejście

Miejsce spotkania

4 A SP

D. Piontek Wieczorek

8.30

obok kaplicy

C 101

4 B SP

A. Walczak

8.30

obok kaplicy

C 105

5 A SP

A. Wylężek

8.30

obok kaplicy

C 102

6 A SP

B. Drużyńska

8.30

obok kaplicy

C 104

6 B SP

P. Gotszlich

8.30

obok kaplicy

C 103


- po spotkaniu z wychowawcą w tym dniu dzieci udają się do domu – nie ma zajęć w świetlicy.



klasa

wychowawca

godzina

wejście

Miejsce spotkania

7 A SP

K. Strzałkowska

9.30

Wejście główne

C 202

7 B SP

W. Furmaniuk

9.30

Wejście główne

C 105

8 A SP

A. Walaszczyk

9.30

Wejście główne

C 201

8 A SP

J. Kukla

9.30

Wejście główne

C 204

1 A LO

L. Banaś

Spotkania z uczniami o wyznaczonej godzinie on-line na platformie Teams

1 B LO

A. Wyrębowska

2 A LO -P

Ks. A. Piaskowski

2 B LO - P

A. Stępień

2 C LO - P

K. Cwynar

2 A LO - G

W. Wyderka

Spotkania z uczniami o wyznaczonej godzinie on-line na platformie Teams

2 B LO - G

M. Domin

3 AC LO

B. Baron

2 b LO

H. Lubas

1 KU SB

A. Pyrek

1 ML SB

M. Michalik

1 DR SB

K. Szeliga

2 KU – G SB

I. Korczeska

2 ML – G SB

M. Kaczmarska

2 DR – G SB

U. Garczarek

2 ML – P SB

s. M. Magdalena

2 DR – P SB

A. Salamończyk

3 KU SB

E. Pichura

3 ML SB

D. Wysocka

3 DR SB

S. Piotrowska Kocik